Miško pirkimas

       Miško pirkimas yra labai atsakingas sprendimas. Tai ne tik įprastas sandoris, bet ir ilgalaikė investicija ir Jūsų užtikrinimas, kad bus išsaugoma miškų ekologinė, socialinė ir kitos funkcijos.

       Miško supirkimas - paslauga, kurią tinkamai atlikti gali tikrai nedaugelis bendrovių. Vienas sunkiausių dalykų yra tinkamai įvertinti ir nustatyti rinkos vertę ir gauti protingą kainą už žemę.

       „Visi miško darbai“ jau daugybę metų dirba miškininkystės srityje, todėl gali užtikrinti operatyvų ir naudingos kainos miško supirkimą.

Įsipareigojame:

• Per 24 valandas įvertinti ir nustatyti Jūsų miško valdos kainą

• Nemokamai konsultuoti visais su miško pardavimu susijusiais klausimais

• Paruošti ir sutvarkyti visus pirkimo-pardavimo dokumentus

• BRANGIAUSIAI nupirkti Jūsų mišką visoje Lietuvoje

• Atsiskaityti iš karto Jums patogiu būdu

       Verta žinoti tai, kad mišką prižiūrėti yra tikrai nelengva. Reikia laikytis įstatymų, turėti nemažai žinių apie miškus, bei jų priežiūrą. Todėl reikia nepamiršti, kad visa miško priežiūra kainuoja nemažus pinigus. Todėl, jei parduosite mišką, nebereikės rūpintis: jo reguliaria priežiūra, neteisėtais medžių kirtimais, rūpintis miško atkūrimu ir jo sanitarinėmis sąlygomis, gyventojų pajamų mokesčio mokėjimu.

       Daugybė patenkintų klientų, profesionalių darbuotojų komanda ir operatyvus darbas – tai, ką „Visi miško darbai“ gali pasiūlyti kiekvienam miško savininkui.